telegramviberwhatsapp
+38 (098) 554-00-00
telegramviberwhatsapp+38 (098) 554-00-00

Відгуки - новий функціонал на сайті Мегарент

відгуки - новий функціонал на сайті мегарент

     

Шановні клієнти! З радістю повідомляємо Вам, про появу нової фунції на нашому сайті megarent.ua, "ВІДГУКИ". Тепер, Ви можете залишити відгук про орендованому Вами автомобілі, його плюси і мінуси, переваги і недоліки.

     Ці відгуки дадуть можливість нашим майбутнім клієнтам і Вам, легше визначитися з маркою і моделлю бажаного автомобіля для оренди, бач їх так багато в нашому автопарку ...

     Зробити це можна вибравши конкретний автомобіль зі списку в розділі «автопарк» або вибравши машину в розділі класів авто (оренда авто «економ клас»; оренда авто «середній клас»; прокат «бізнес клас»; прокат «преміум клас»; оренда «позашляховики & Suv; оренда «мінівени»)

парк автомобилей и классы авто

 

    Після вибору конкретного автомобіля (наприклад Toyota Corolla), опускаємося в самий низ сторінки до інформації про продукт автомобіля і бачимо пункт - «ВІДГУКИ», заповнюємо цю не складну форму своїми даними і текстом самого відкликання, ставимо рейтинг авто від 1 до 5 зірок і натискаємо - > «відправити». Незабаром Ваш відгук буде перевірений і опублікований.

 

   

Система враховує всі відгуки і змінює рейтинг автомобіля автоматично! У загальному списку автомобілів Ви зможете відразу побачити середню оцінку автомобіля (від 1 до 5 зірок), що робить вибір автомобіля в прокат простіше просто!

     Дякую за Вашу увагу і відгуки про наших автомобілях, завжди раді бачити Вас знову!

     З повагою, прокат автомобілів MEGARENT.

post_footer
x Дякуємо вам за замовлення! Найближчим часом ми звяжемося з вами для уточнення деталей!
x Дякуємо вам за відгук! Ми розглянемо та опублікуємо ваш відгук найближчим часом