telegramviberwhatsapp
+38 (098) 554-00-00
telegramviberwhatsapp+38 (098) 554-00-00

Ризики при оренді авто

ризики при оренді авто


Ризики при оренді авто: до чого потрібно бути готовим?

І довгострокова, і короткочасна оренда авто в Києві з кожним роком все популярніші. Не будемо довго розмірковувати про причини популярності цієї послуги – тим, хто хоча б раз брав в оренду машину в Україні або за кордоном, вони і так зрозумілі. Набагато цікавіше інше: більшість водіїв взятих в оренду авто якщо і читає укладається договорів, то, в кращому випадку, « через рядок ».

І все б нічого, але при виникненні нестандартних ситуацій -   а їх на дорозі може трапитися безліч!   - виникає ряд питань, відповісти на які може не кожен. Однак, якщо підійти до цієї справи з розумом, заздалегідь дізнатися про всі можливі ризики і порядку дій у разі їх виникнення, неприємних наслідків вдасться уникнути. Давайте дізнаємося, які « підводні камені » Вас можуть очікувати   при оренді автомобіля.

Що може трапитися з орендованим автомобілем і хто несе відповідальність в подібних ситуаціях?

Навіть якщо Ви – сверхаккуратно водій, це не означає, що Ви застраховані від неприємностей на дорозі. Насправді, з орендованої машиною може статися, що завгодно, наприклад:

 

  •   викрадення (таке можливо, особливо якщо Ви берете машину напрокат на прохання третьої особи);
  •   пошкодження в разі участі в ДТП;
  •   протиправні дії третіх осіб (хтось пошкодив автомобіль);
  •   перевищення середньодобових показників одометра і ін.

    Кожна машина в нашому автопарку застрахована (ОСАГО, КАСКО) і ми готові гарантувати її справність і відповідність заявленим в договорі на момент видачі характеристикам.

    Розмір відповідальності водія може перевищувати обсягу застави – саме з нього вилучається сума, необхідна для ремонту або усунення неполадок.   Тому, якщо з орендованим транспортним засобом щось сталося (аварія, викрадення і т. Д.), Досить протягом 2-х годин повідомити про те, що трапилося представників автопрокату Мегарент і викликати представників   Національної поліції .

    Погодьтеся, це набагато зручніше, ніж самостійно вирішувати всі питання і спілкуватися зі співробітниками страхової компанії.

post_footer
x Дякуємо вам за замовлення! Найближчим часом ми звяжемося з вами для уточнення деталей!
x Дякуємо вам за відгук! Ми розглянемо та опублікуємо ваш відгук найближчим часом