telegramviberwhatsapp
+38 (098) 554-00-00
telegramviberwhatsapp+38 (098) 554-00-00

Відмінності прокату і оренди автомобіля

відмінності прокату і оренди автомобіля

Відмінності прокату і оренди автомобіля: в чому різниця між цими термінами і чи є вона?

Багато хто не зовсім розуміють, чи має принципові відмінності оренда і прокат автомобіля в Києві . Дійсно, в певному контексті ці терміни можуть виступати синонімами, але ніяк не тоді, коли справа стосується транспортного засобу. І, щоб зробити оптимальний вибір. потрібно розуміти, в чому полягає різниця між цими юридичними визначеннями. Отже, давайте розбиратися.

Оренда і прокат авто – що ж ховається за цими словами?

Спочатку розглянемо моменти, які об`єднують орендовані і взяті напрокат машини. І в тому, і в іншому випадку укладається договір, згідно з яким на оплатній основі авто передається у тимчасове користування. Ну а тепер перейдемо до відмінностей.

Оренда – це більш широке поняття, що припускає передачу транспортного засіб на безстрокове або обмежене певним часовим відрізком користування. При цьому орендуватися може будь-яке майно, будь то машина, земельна ділянка або літак, а в якості орендаря можуть виступати як фізичні, так і юридичні особи.

Прокат можна назвати окремим випадком оренди. Підприємець передає авто у тимчасове користування фізичній особі, укладаючи з ним строковий договір. Цілі використання взятої напрокат машини маються на увазі некомерційні, а договір укладається не більше, ніж на 12 місяців.

Втім, багато компаній використовують ці терміни як синоніми. Та й водії не бачать в них суттєвої різниці. А деякі постачальники цієї послуги і зовсім надходять по-філософськи і застосовують термін « прокат » по відношенню до фізичних осіб, а « оренда » - До юридичних.

Так що ж в результаті вигідніше?

З вищесказаного можна зробити висновок, що однозначної відповіді на це питання не існує. Ясно одне: якщо авто планується використовувати в комерційних цілях, а оформляється воно на юридичну особу і на термін понад рік, то краще вибрати оренду. Якщо ж машина потрібна тільки для того. щоб зустріти дорогого гостя в аеропорту або на вокзалі або відправитися за місто на вихідних, оптимально підійде прокат.

Обидві ці послуги надаються нашою компанією на високим рівні і на вигідних умовах, тому, що б Ви не вибрали, неодмінно залишитеся задоволені!

post_footer
x Дякуємо вам за замовлення! Найближчим часом ми звяжемося з вами для уточнення деталей!
x Дякуємо вам за відгук! Ми розглянемо та опублікуємо ваш відгук найближчим часом