telegramviberwhatsapp
+38 (098) 554-00-00
telegramviberwhatsapp+38 (098) 554-00-00

Типові умови прокату легкових автомобілів Мегарент

 

 1. Наймачу забороняється використовувати автомобіль на тимчасово окупованих територіях України, в зоні проведення бойових дій та ближче
  100-та кілометрової зони до вищезазначених територій.

 

 1. У вартість оренди включено пробіг 350 км/добу (в Преміум клас -300 км/добу), вважається сумарний пробіг авто за весь період прокату. 
  Перепробіг сплачується згідно тарифу вказаному в акті приймання-передачі автомобіля.

 

 1. Автомобіль передається в прокат в чистому вигляді. У випадку повернення автомобіля в брудному стані (який перешкоджатиме огляду автомобіля на наявність пошкоджень) Наймодавець має право залишити заставу до поки автомобіль не буде приведено до чистого вигляду, що надасть можливість для огляду та заповнення акту повернення. При цьому наймач сплачує мийку згідно тарифу вказаному в акті прийманя-передачі авто. Не рекомендується користуватись портальними та тунельними мийками. Наймач несе відповідальність за пошкодшення авто на таких мийках.

 

 1. Кількість пального у баку при поверненні повинна співпадати із кількістю при прийманні автомобіля в прокат. Якщо при поверненні авто рівень палива менший ніж при прийманні автомобіля, наймач сплачує різницю згідно тарифу вказаному в акті прийманя-передачі авто. (Газ до уваги не берется). Рекомендується користування наступними автозаправними комплексами: WOG, SHELL, Socar, ОККО, UPG).

 

 1. У випадку затримання Наймачем повернення предмету прокату (без узгоджених причин) у строки, вказані чинним Договором більше, ніж на 2 години (саме такий період часу надається клієнту для мийки автомобіля та заправки паливом до рівня зазначеному в акті приймання), наступна доба враховується повністю і оплачується Наймачем відповідно до тарифу, вказаному в акті приймання передачі легкового автомобіля.

 

 1. Наймач не має права передавати автомобіль в піднайм, передавати автомобіль третім особам, без письмової згоди Наймодавця.

 

 1. Наймач зобов’язується неухильно дотримуватись правил дорожнього руху України, а також передбаченого швидкісного режиму.

 

 1. Паління в автомобілях заборонено. При прокуреному салоні або пропалах обшивки салону наймач сплачує штраф згідно тарифу вказаному в акті прийманя-передачі авто.

 

 1. Наймач зобов’язаний використовувати предмет прокату за цільовим призначенням, не використовувати у спортивних змаганнях, як знаряддя злочину, для буксирування будь-яких інших автомобілів чи пересування з причепом, для навчання, а також в якості таксі (використовувати автомобіль для роботи та виконання замовлень з мобільних додатків, інформаційно-диспетчерських служб, сервісів замовлення перевезень а також для підвезення людей за гроші (Убер, Яндекс таксі, Ред таксі, Еліт-таксі, BlaBlaCar та інші)).

 

 1. У випадку настання ДТП, крадіжки та/або протиправних дій третіх осіб щодо автомобіля, Наймач повинен негайно (протягом 1 (однієї) години) повідомити про це Наймодавця за цілодобовим номером телефону. (+380985540000)
post_footer
x Дякуємо вам за замовлення! Найближчим часом ми звяжемося з вами для уточнення деталей!
x Дякуємо вам за відгук! Ми розглянемо та опублікуємо ваш відгук найближчим часом
x
Бронювання