telegramviberwhatsapp
+38 (098) 554-00-00
telegramviberwhatsapp+38 (098) 554-00-00

Що таке прокатне авто

що таке прокатне авто

<! DOCTYPE html>

Що таке прокатне авто і в чому його переваги перед покупкою власного транспортного засобу?

Перестати залежати від розкладу громадського транспорту і припинити регулярно віддавати таксистам явно взяті « зі стелі » суми мріють багато. Однак далеко не всі готові пересісти за кермо власного авто. І відмова від покупки транспортного засобу часто обумовлений не браком грошей, а небажанням займатися технічним обслуговуванням, страхуванням, а іноді і розмитненням авто. Погодьтеся, далеко не кожна ділова і зайнята людина готовий брати на себе ще й ці, віднімають чимало часу, питання.

Відмінна альтернатива в цьому випадку – наш прокат авто в Києві . Звернулися в Мегарент іноземці та українці можуть вибрати машину « по собі » з обширного автопарку, що включає транспортні засоби з ручною і автоматичною коробкою передач різних класів – від бюджетного  « економ » до престижного « преміум » і позашляховиків. Але якою б автомобіль Ви не обрали, Ви, безумовно, оціните всі незаперечні переваги прокату авто в Megarent.

Плюси довгостроковій і короткочасної оренди автомобіля

Причини, за якими українські та іноземні водії звертаються в Мегарент, можуть бути різними: ділове відрядження, подорож, ремонт власного транспортного засобу. Але всі без винятку клієнти нашої компанії високо оцінюють:

  • можливість швидко вибрати і забронювати відповідний автомобіль – на здійснення цього завдання буде потрібно чи не менше хвилини;
  • надання машини в день звернення в Megarent & ndash; замовлене авто буде доставлено в будь-яку точку Києва або Бориспіль в той же день, коли Ви відправили нам електронну заявку або подзвонили (якщо бажаний автомобіль буде зайнятий - менеджера компанії запропонують відповідні варіанти);
  • технічну справність кожного транспортного засобу і наявність всієї необхідної документації на нього.
  • всі наші автомобілі застраховані (КАСКО, ОСАГО).
  • для оформлення оренди необхідний мінімальний пакет документів – всього лише паспорт, водійське посвідчення та ІПН (якщо клієнт резидент України).

    Вартість прокату авто в Мегарент прийнятна для широкого кола населення, а в разі довгострокової оренди водіям надається знижка.

    Як бачите, ми постаралися, щоб кожен з клієнтів в повній мірі відчув все плюси оренди автомобіля. переконатися в цьому легко: зателефонуйте нам за цілодобовим телефоном + 38-098-554-00-00 і вже сьогодні Ви зможете відправитися на важливі переговори або просто вечерю на орендованій машині!

post_footer
x Дякуємо вам за замовлення! Найближчим часом ми звяжемося з вами для уточнення деталей!
x Дякуємо вам за відгук! Ми розглянемо та опублікуємо ваш відгук найближчим часом