telegramviberwhatsapp
+38 (098) 554-00-00
telegramviberwhatsapp+38 (098) 554-00-00

Довготривала оренда автомобілів


Довготривала оренда автомобілів


     Вам необхідна оренда автомобіля на довгий термін (від 2 місяців і до ** років), Ви підприємець з сезонним бізнес, аграрій, юр. особа або у Вас просто немає зайвого часу і фінансів для покупки автомобіля, його обслуговування, зміни гуми і страхування, тоді Вам допоможе компанія MEGARENT, досвідчена автопрокатна компанія зі стажем роботи на вітчизняному ринку більше 10 років.      МИ готові запропонувати Вам довгострокову оренду машин в справному технічному стані на вигідних для Вас умовах!
     Ви можете вибрати підходящий автомобіль для оренди в нашому автопарці. Він постійно поповнюється новими автомобілями різних марок і моделей. Ви можете вибрати авто економ, середнього, бізнес, преміум класів і позашляховики та кроссовери.      

     Всі наші автомобілі застраховані, проходять регулярний технічний огляд. На час проведення ТО, ремонту, ДТП, зміни шин по сезону - надаємо підмінне авто в тому ж класі! Але так як авто - це все ж таки "механізм" - йому властиві поломки - на цей випадок наша гаряча лінія 24/7 завжди зможуть Вам допомогти або надати підмінне авто на час усунення неприємностей!      

Більш детально, запитуйте у наших менеджерів -> +38 (098) 554 00 00

Будемо раді співпраці!

post_footer
x Дякуємо вам за замовлення! Найближчим часом ми звяжемося з вами для уточнення деталей!
x Дякуємо вам за відгук! Ми розглянемо та опублікуємо ваш відгук найближчим часом