telegramviberwhatsapp+38 (044) 323-02-10+38 (098) 554-00-00
telegramviberwhatsapp+38 (044) 323-02-10+38 (098) 554-00-00

Подача і повернення автомобіля за Вашою адресою


Як отримати або повернути автомобіль на свою адресу
     

Отримання або повернення авто за бажаним адресою, це послуга звана "трансфером", яку надає наша компанія МЕГАРЕНТ для зручності клієнтів, тобто зустріч в аеропорту, ж / д вокзалі в іншому місті або за будь-якою адресою, а також поїздки (прокат авто) з водієм.

Якщо Вам незручно, ви не встигаєте самостійно отримати або повернути автомобіль в пункт (-е) прокату, то ця послуга буде для Вас актуальною. Ми не раз стикалися з такими форс-мажорними ситуаціями.

- Послуга доступна по всій Україні за винятком Луганської, Донецької областей, а також АР Крим.
- Місце подачі і / або повернення, дату і час ви обираєте самостійно під час оформлення електронної форми заявки через наш сайт або по телефону.
- Тариф прораховується Вам індивідуально в залежності від місця подачі або повернення, за винятком - аеропорт Бориспіль (Бровари) 20 $, по Києву (аеропорт Київ) 10 $.
- Послуга можлива і незалежно від часу, коли Ви хочете орендувати авто.
Трансфер особливо вигідний підприємствам, авто подамо прямо до входу або до дому / будівлі керівництва компанії. Увечері можемо забрати машину за тією ж адресою або в будь-якій точці міста, де вам зручно.

Якщо Ви заздалегідь не повідомляєте про те, що будете повертати авто не в пункті прокату, то повідомте нам будь-яким зручним для Вас способом. Нагадуємо, що в будні і у вихідні дні з 19:00 до 09:00, а також офіційні свята діє надбавка за подачу або повернення авто в неробочий час (15 $).

     Оренда авто в Києві з автопрокатом МЕГАРЕНТ - завжди вигідно і комфортно! +38 (098) 554 00 00

post_footer
Оплата online
x Спасибо вам за заказ! В ближайшее время ожидайте ответ на электронный адрес.
x Спасибо вам за отзыв! Мы рассмотрим и опубликуем ваш отзыв в ближайшее время