telegramviberwhatsapp+38 (044) 323-02-10+38 (098) 554-00-00
telegramviberwhatsapp+38 (044) 323-02-10+38 (098) 554-00-00

Прокат авто без водія


     Для оренди автомобілів може бути безліч причин, наприклад, Вам необхідно цілий день їздити по робочих справах, проводити зустрічі, оформляти в різних інстанціях якісь документи, відвезти дітей в школу або садок, не бажаєте чекати таксі або ж на вихідних вирішили провести з сім`єю незабутній відпочинок на природі, на морі, в заміському комплексі, біля водойми, з`їздити в інше місто, відвідати родичів, - тоді оренда авто без водія від автопрокату MEGARENT саме те що Ви шукали!

      Прокат автомобілів без водія здійснюється на умовах договору, але довго заповнювати необхідні документи не доведеться.

 

Переваги та особливості роботи нашого сервісу по оренді авто без водія.

    Очевидним є той факт, що оренда автомобілів без водія по Києву і Україні - це зручно , комфортно і недорого. Але не в меншій мірі – відповідально. Ви повинні розуміти, що водіння автомобіля – це відповідальність за сам автомобіль, інших учасників руху, пішоходів і людей, які знаходяться з Вами в салоні. Тому, дотримуйтесь правил дорожнього руху, будьте пильні і уважні. Оренда авто без водія робить вас повноправним учасником дорожнього руху, оціните всю повноту вашої відповідальності.

 

   Зі свого ж боку ми готові ГАРАНТУВАТИ справність авто в момент видачі! Всі автомобілі проходять регулярний технічний контроль, заміну запчастин, гума завжди по сезону і в хорошому стані (НЕ лиса, без шишок), зовнішній вигляд авто так само Вас приємно порадує, в салонах авто заборонено куріння, тому ніяких сторонніх запахів Ви не відчуєте! < / span>

   Всі автомобілі застраховані за договором обов`язкового страхування (ОСАГО), і добровільного (КАСКО). Тому, на час користування прокатним автомобілем розмір Вашої відповідальності може перевищувати обсягу застави (у разі, якщо Ви виконаєте всі умови договору), сума якого відповідає класу автомобіля (фактично, це сума розміру франшизи за договором добровільного страхування).

     Користуючись послугами прокату автомобілів Мегарент, ви отримуєте безліч переваг, серед яких: знижки постійним клієнтам, лояльне ставлення, терпіння і порядність співробітників!

Основні   напрямки і стратегія нашого сервісу.

    Залежно від цілей вашої поїздки ми пропонуємо своїм клієнтам широкий вибір автомобілів різного типу і різних марок, машини завжди найсучасніші. Прокат авто в Києві повинен здійснюватися з особливою турботою про клієнта, а також з повною професійною відповідальністю. Тому у нас Ви зможете замовити для особистого водіння:

- невеликі легкові машини для міських поїздок по робочих справах;
- авто бізнес і преміум класу, для комфортного пересування по нашим « автобанах »;
- позашляховики для поїздок за місто або в складну топографічно місцевість;
- міні-автобуси для перевезення невеликих компаній під час свят.

     Також в нашому автопрокаті ви зможете замовити додаткові послуги, які зроблять Вашу поїздку більш приємною, безпечної і комфортної, а саме:

- GPS  навігатор
- дитяче сидіння
- 3g WI-FI роутер
(тарифи на це обладнання Ви можете подивитися в нашому в прайсі) а також зможете вписати додаткового водія з правом керування & ndash; абсолютно БЕЗКОШТОВНО!

    Прокат машин без водія в Києві і в інших регіонах України наша компанія здійснює вже протягом 8 років, за які ми зуміли створити команду справжніх професіоналів, підібрати сучасний і надійний автопарк, а також вивірена цінова політика.

    Що стосується останнього пункту, то машина на прокат в Києві недорого – багатьом може здатися нереальним … Але запевняємо, що наш прокат авто надає дійсно дуже вигідні умови кожного свого клієнта і гарантує якість наданих послуг і автомобілів!

    Оренда авто в Києві з автопрокатом МЕГАРЕНТ – завжди вигідно і комфортно! +38 (098) 554 00 00

post_footer
Оплата online
x Спасибо вам за заказ! В ближайшее время ожидайте ответ на электронный адрес.
x Спасибо вам за отзыв! Мы рассмотрим и опубликуем ваш отзыв в ближайшее время