telegramviberwhatsapp
+38 (098) 554-00-00
telegramviberwhatsapp+38 (098) 554-00-00

Переваги прокату авто

переваги прокату авто

Реальні переваги прокату авто: хто найчастіше бере машини в оренду і чому це вигідно?

Короткочасний і довгостроковий прокат автомобілів – послуга, попит на яку в Україні з кожним роком стає все вище. Машини з водієм і без нього орендують для зустрічі гостей, подорожей, в разі ремонту власного транспортного засобу та в багатьох інших ситуаціях. Ви не залежите від « примх » служб таксі і маршрутів громадського транспорту, і можете відправитися коли і куди захочете.

Можна перепробувати кілька варіантів – і вибрати серед них « свій »

Прокат авто Megarent дае т водіям можливість вибирати з великого парку транспортних засобів різних класів (від « економ » до « преміум » і позашляховиків) з автоматичними і “ ручними ” коробками передач .. А можна і зовсім орендувати на час відпочинку або ділової поїздки кілька машин.

Не потрібно « морочитися » з техоглядом і оформленням страховки

« Головний біль » у вигляді регулярного техогляду, діагностики, ремонту, оформлення та продовження страховки не актуальна для водіїв орендованих автомобілів. Все це вже зробила за них компанія-постачальник послуги. Співробітники автопрокату Мегарент   стежать за станом автопарку і підтриманням його в належному вигляді. Погодьтеся, це значно економить час і фінансові кошти і захищає від виникнення неприємних ситуацій на дорозі.

І ще кілька вагомих плюсів

Опитування та статистика показують, що існує ще кілька причин, за якими оренда авто в Києві і інших містах України користується попитом серед водіїв:

  • зручно – машину можна вибрати та забронювати на потрібний період онлайн;
  • вигідно – не доведеться регулярно витрачатися на таксі або « прив`язуватися » до графіку роботи громадського транспорту;
  • надійно – в разі несправності, її оперативно усувають, а на час ремонту пропонують аналогічне поламати транспортний засіб.

    З урахуванням усього вищесказаного, зовсім не дивно, що все більше число українських автолюбителів і приїжджають в нашу країну іноземців вирішують скористатися саме цією послугою.

     

post_footer
x Дякуємо вам за замовлення! Найближчим часом ми звяжемося з вами для уточнення деталей!
x Дякуємо вам за відгук! Ми розглянемо та опублікуємо ваш відгук найближчим часом