telegramviberwhatsapp+38 (044) 323-02-10+38 (098) 554-00-00
telegramviberwhatsapp+38 (044) 323-02-10+38 (098) 554-00-00

Автопрокат: класифікація автомобілів

автопрокат: класифікація автомобілів

Класифікація автомобілів, які можна взяти в оренду в компанії Megarent

Оренда машин – вельми поширена послуга серед українців і іноземців, які приїхали до Києва з бізнес-   або особистими цілями. Всіх водіїв, які збираються взяти авто в прокат, об`єднує одне: їм необхідно засіб пересування, причому найчастіше швидко і без зайвої метушні з оформленням страховки і всієї супутньої документації.

А ось далі їх побажання розходяться. Одним потрібно звичайна « робоча конячка », яка дозволить оперативно переміщатися по місту, але не залучить уваги інших учасників дорожнього руху. Для інших же, навпаки, клас орендованого автомобіля – це своєрідний показник їх статусу і становища в суспільстві. А треті вирушили в подорож або відрядження великою компанією, тому для них основний критерій вибору машини – її місткість.

І навіть при тому, що з кожним роком популярність послуги прокату авто зростає, далеко не кожна   столична компанія володіє досить великим автопарком, щоб задовольнити запити всіх і кожного.   У Мегарент підходяще засіб пересування знайдеться для всіх категорій клієнтів.

Наш автопарк налічує десятки авто різних класів з механічною і автоматичною коробкою передач

Звернувшись   нашу компанію,   Ви з легкістю зможете вибрати автомобіль собі до душі. В автопарку Мегарент – десятки різних машин, розподілених за такими класами:

post_footer
Оплата online
x Спасибо вам за заказ! В ближайшее время ожидайте ответ на электронный адрес.
x Спасибо вам за отзыв! Мы рассмотрим и опубликуем ваш отзыв в ближайшее время